.

קטלוג הקורסים של Simplifynance

קטלוג הקורסים שלנו כולל מצד אחד קורסים בנושאי השקעות פאסיביות ופנסיה, הרלוונטיים לכלל הציבור, ומצד שני קורסים ייעודיים לקהלים ספציפיים: עצמאים ובעלי עסקים, הורים לילדים, ואנשי קבע צעירים.

קורסים בנושאי השקעות פאסיביות ופנסיה

קורס הדגל שלנו הוא קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות, אותו סיימו כבר יותר מ-1,300 בוגרים. אנו מאמינים כי האפשרות הטובה ביותר למי שמעוניין לקחת אחריות ולשפר משמעותית את עתידו הפיננסי, היא ללמוד את הקורס מפני שהוא מסתכל על התמונה המלאה של כל סוגי החסכונות שלנו, כולל את כל הנושאים שחשוב לדעת בנוגע להשקעות וחסכונות, ומחבר הכל ביחד לתמונה אחת שלמה.

יחד עם זאת, המעוניינים בכך יוכלו להירשם לקורסים המהווים מקטעים מתוך הקורס המלא. פירוט הפרקים של קורס השקעות ופנסיה בפשטות וביעילות מופיע בהמשך, וכן בהרחבה בסילבוס הקורס, והם יעזרו לך להחליט מה הקורס המתאים עבורך.

לחץ/י על כל קורס לקבלת פרטים נוספים.

קורס הדגל של Simplifynance, בהיקף של 14 שעות, אשר כולל את כל הפרקים המפורטים מטה, בעלות של 2,490 ₪. מיועד לכל מי שמעוניין לקחת אחריות על עתידו הפיננסי, מכל ההיבטים.

קורס של כ-6 שעות בעלות של 1,750 ₪ הכולל את פרקים 1-5. מיועד למי שמתמקד בתכנון ובניית תיק השקעות פרטי זול, פאסיבי ורווחי, ללא התייחסות לפנסיה ולנדל"ן, וללא הסדנאות הנלוות.

פרק 6, כ-4 שעות בעלות 1,190 ₪. הקורס מלמד כיצד להפיק את המיטב בכל שלב בחיים מהחיסכון הפנסיוני וקרנות ההשתלמות, וכיצד למקסם את התשואות, הטבות המס והכיסוי הביטוחי, תוך חשיבה מחוץ לקופסא ובאמצעות ניהול אישי.

פרקים 4-5, כ-3 שעות בעלות של 1,190 ₪. מיועד למי שכבר מכיר את הרקע ואת היתרונות של השקעה פאסיבית, ורוצה להתמקד בבחירת מדדי מניות וקרנות מחקות יעילות, זולות ובפיזור רחב, ואת הפרקטיקה של פתיחת חשבון השקעות ורכישת ניירות ערך.

פרק 7, כשעה בעלות של 350 ₪. הקורס בוחן מיתוסים בנוגע לנדל"ן ומספק השוואה מקיפה וארוכת טווח בין נדל"ן לשוק ההון, שמטרתה לסייע בקבלת החלטה מושכלת בנוגע לרכישת דירה – בין אם למגורים או להשקעה.

פרק 8, כשעה בעלות של 350 ₪. סדנא המיועדת לעומדים בפני פרישה ולשוקלים לפרוש צעירים. בסדנא זו תלמדו לכמה הון תזדקקו כדי להגיע לעצמאות פיננסית, כיצד לבנות תיק פרישה מאוזן ולהתקיים ממנו, ומהו שיעור המשיכה הבטוח שיאפשר את שרידות התיק לאורך שנים רבות, ואף את הגדלתו לטובת יורשיכם.

פרק 9, כשעה בעלות של 350 ₪. סדנא זו תשנה את אופן ההסתכלות שלכם על הוצאות, בין היתר ע"י בחינת עלויות באמצעות זמן חיים - המשאב הכי יקר ערך שלנו. יישום עקרונות הסדנא יאפשר הבחנה בקלות בין הוצאות שטובות עבורנו לכאלה שניתן לוותר עליהן, ולצמצום בהוצאות השוטפות מבלי לחוש פספוס והקרבה.

פרק 10, כשעה בעלות של 350 ₪. בסדנא זו נכיר אלטרנטיבות השקעה נוספות ונבחן האם כדאי לשקול לשלב אותן בתיק. הפרק יכלול קרנות ריט, סחורות ומט"ח, ביטקוין, מניות דיבידנד והלוואות חברתיות.

פירוט פרקי קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות

פרק 1: הקדמה ומושגים

פרק 2: השקעות – מיתוסים, סיכונים ומה ניתן ללמוד ממחקרים ארוכי טווח

פרק 3: אפיון תכנית ההשקעות – תכנון, תכנון, ועוד קצת תכנון!

פרק 4: מימוש תכנית ההשקעות - בחירת מדדים, קרנות ובניית תמהיל התיק

פרק 5: המדריך הפרקטי לבניית התיק

פרק 6: מקסום התועלת מחשבונות החיסכון - קופת גמל, קרן פנסיה, קרן השתלמות

פרק 7: נדל"ן - ניתוח כלכלי ושאינו כלכלי

פרק 8 - בונוס: סדנת עצמאות פיננסית

פרק 9 - בונוס: סדנת ערך הכסף

פרק 10 - בונוס: אלטרנטיבות השקעה נוספות (והאם כדאי לשקול אותן)

קורסים לקהלים ספציפיים

קורס לעצמאים ובעלי שליטה בחברות בהנחיית רונן מרגוליס, כ-3.5 שעות בעלות של 2,490 ₪. הקורס מלמד כיצד לחסוך עשרות אלפי שקלים במס מדי שנה, באמצעות חשיבה מחוץ לקופסא וניצול אופטימיזציות מס שהן מחוץ לרדאר של מרבית רואי החשבון, כיצד להשקיע במסגרת העסק, ולבנות תשתית לפרישה מוקדמת.

קורס להורים לילדים בהנחיית ד"ר עידית רז-קלישר ורונן מרגוליס, כ-4 שעות, בעלות של 1,190 ₪ (לזמן מוגבל ב-952 ₪). הקורס מיועד להורים המעוניינים ללמד את ילדיהם חשיבה כלכלית בריאה, ניהול משאבים, סדרי עדיפויות, חיסכון, השקעה ודחיית סיפוקים, וכן מעוניינים לחסוך ולהשקיע ביעילות וברווחיות לילדיהם, תוך חיסכון של עשרות אלפי שקלים במס רווחי הון ובדמי ניהול.

קורס  לאנשי קבע צעירים בהנחיית אביב גלפנד, כ-4 שעות בעלות של 690 ₪ (לזמן מוגבל ב-552 ₪). הקורס סוקר את כל מה שחשוב לדעת לאיש קבע שמתחיל לקבל משכורת: הבנת תלוש השכר, זכויות, הנחות והטבות לאנשי קבע,  מונחים בכלכלה והשקעות, מוצרי השקעה לאנשי קבע, ניתוח אלטרנטיבות, חיסכון פנסיוני והכנה לשחרור.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.