.

התחלה קלה בניוד ל-IRA

שלום חברים!

כאן תוכלו להירשם לשירות "התחלה קלה בניוד ל-IRA", שיאפשר לכם לעבור ל-IRA ברף כניסה ודמי ניהול נמוכים במיוחד, ולחסוך בזמן, בטעויות ובבירוקרטיה.

השירות נוצר כיוון שתחום ה-IRA בארץ אינו מפותח ותהליך המעבר ל-IRA הוא קלוקל, בלשון המעטה. מעט גופים בכלל מציעים מסלול IRA ואלו שמציעים את המסלול דורשים מינימום צבירה גבוה ו/או דמי ניהול גבוהים.

בנוסף, סוכנים לא מטפלים בניוד ל-IRA כיוון שאינם מקבלים על כך תגמול, מה שמכריח את החוסכים המעוניינים ב-IRA להתמודד בעצמם מול נציגי השירות של הגופים, לעסוק בבירוקרטיה מעיקה, ולחוות תקלות ועיכובים רבים.

 

מה כולל השירות

ישנן שתי אפשרויות לקחת את השירות:

אפשרות ראשונה - לימוד עצמי + ליווי בסיסי: באפשרות זו הלקוח יקבל גישה לקורס דיגיטלי קצר המלמד אותו את הסוגיות הטכניות שחשוב להכיר בנוגע לניוד ל-IRA (בלי היבטי תכנון השקעות), וימלא בעצמו את מסמכי ההצטרפות. הלקוח יעביר את המסמכים לבדיקת הסוכנות המטפלת מבלי לקיים פגישה עם סוכן, הסוכנות תיתן ללקוח הערות במידת הצורך, ותעביר את המסמכים לבית ההשקעות. הסוכנות המטפלת גם תסייע במקרה של בעיות ועיכובים בתהליך הניוד.

עלות השירות: 1,250 ₪ לאדם.

 

אפשרות שנייה - השירות המלא: כולל פגישה עם סוכן, ליווי בניוד ל-IRA של קרנות השתלמות וקופות גמל, וטיפול בהפקדות המעסיק. בשירות זה מילוי המסמכים להצטרפות ל-IRA יבוצע ע"י הסוכנות המטפלת. בנוסף, המעקב והבקרה של הסוכנות אחרי כל שלבי תהליך הניוד יהיו הדוקים יותר בשירות המלא בהשוואה לליווי הבסיסי, והסוכנות תוכל להתערב ולסייע בקלות רבה יותר (באמצעות יפוי כוח) במקרה של בעיות או עיכובים.

השירות המלא יכול לכלול, מלבד ניוד ל-IRA של קרנות השתלמות וקופות גמל, גם סקירת חלופות לשילוב כספים קצבתיים ב-IRA, בחירת החלופה המתאימה ללקוח בהתאם לגילו ולכיסוי הביטוחי הרצוי, וטיפול בניוד ל-IRA של קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים. אפשרות זו הינה מורכבת יותר, בעלת השלכות ביטוחיות, ומיועדת למתקדמים בלבד.

עלות השירות המלא: 2,200 ₪ לאדם.

 

תנאי ההצטרפות ל-IRA

צבירה מינימלית: 75,000 ₪ צבירה כוללת לכל חשבונות ה-IRA ביחד, וכן מינימום 30,000 ₪ לכל חשבון.

דמי ניהול:

  • צבירה כוללת של 75,000-300,000 ₪: 0.38%
  • צבירה כוללת של 300,000-600,000 ₪: 0.29%
  • צבירה כוללת מעל 600,000 ₪: 0.25%

למצטרפים המתחילים מצבירה במדרגה מסוימת, נשמרת הזכאות לדמי ניהול מופחתים לאחר ההגעה לצבירה במדרגה גבוהה יותר, במידה ושיתוף הפעולה עם בית ההשקעות יימשך. על הלקוח לעדכן את בית ההשקעות כאשר הצבירה תגיע למדרגה הבאה, העדכון לא יבוצע אוטומטית.

 

 

השאירו פרטיכם מטה ונציג מטעם הסוכנות ייצור עמכם קשר בהקדם להסבר נוסף על השירות, להוצאת מסלקה פנסיונית, ולתיאום פגישה.

ברישומך לשירות הינך מביע/ה הסכמה לתנאי השירות המוגדרים בתקנון

הבהרה: השירות מבוצע ע"י סוכנות פנסיונית שאינה חלק מ-Simplifynance אך נבחרה בקפידה ע"י החברה. לחברה לא תהא כל אחריות כלפי הלקוח בגין שירותים אלה.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.