.

התחלה קלה לרכישת ניירות ערך

שלום חברים!

כאן תוכלו להשאיר פרטים עבור שירות התחלה קלה לרכישת ניירות ערך.

השירות כולל את השלבים הבאים או חלקם, בהתאם לצרכי הלקוח:

  • סיוע בפתיחת חשבון מסחר עצמאי בבית השקעות ישראלי בתנאים הטובים ביותר בארץ, או לחילופין סיוע בפתיחת חשבון מסחר עצמאי ב-Interactive Brokers.
  • סיוע בהפקדת שקלים ו/או מט"ח לחשבון המסחר.
  • סיוע בהמרת מט"ח.
  • ליווי ברכישה הראשונית של ניירות הערך בחשבון המסחר, הן עבור ני"ע הנסחרים בארץ והן עבור ני"ע הנסחרים בחו"ל, בהתאם לתכנית ההשקעות של הלקוח (השירות אינו כולל תכנון תמהיל השקעות).
  • ליווי ברכישה הראשונית של ניירות הערך בחשבונות מסחר נוספים (כגון חשבון IRA, חשבון חברה בע"מ וכו').
  • מענה לשאלות טכניות בנושאים שלעיל.

 

השירות יתבצע באמצעות חיבור מרחוק למחשב הלקוח וסיוע בביצוע הפעולות הטכניות הנדרשות בחשבון ובמערכת המסחר. במידת הצורך נשתתף בשיחה עם חדר המסחר של בית ההשקעות לצורך העברת הוראה טלפונית.

עלות השירות נעה בין 300 ל-2,000 ₪, בהתאם לצרכי הלקוח ולמורכבות הנדרשת. לאחר השארת פרטים בטופס מטה ניצור איתך קשר לבירור הצרכים ומתן הצעת מחיר.

 

בעת הרישום לשירות עליך להסכים לתקנון, שעיקריו הם:

  1. השירות הינו שירות טכני במהותו, הוא אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מספק המלצה לפעולה בני"ע.
  2. שירות זה הינו שירות נפרד מהפן התכנוני, ומטרתו לסייע בהוצאה לפועל של תמהיל התיק שבנה הלקוח, בין אם בסיוע של חברתנו ובין אם בכוחות עצמו. אי לכך, הסיוע יתמקד בפן זה ובשאלות טכניות הנוגעות לחשבון ולרכישת ניירות הערך, ולא בפן התכנוני של תמהיל התיק ובחירת ניירות הערך.
  3. נציג החברה יסייע ככל שיוכל מניסיונו הנרחב בתחום, אך אין התחייבות מצד החברה לסיומו התקין של התהליך או לפתרון בעיות שעשויות לצוץ בנושאים שאינם בשליטתנו, ובכלל זה: בעיות הקשורות להרשאות, תקלות טכניות, בעיות בהעברת/קליטת כספים, תקינות מילוי מסמכים וטפסים וכיוצ"ב.

 

השאירו פרטיכם מטה וניצור עמכם קשר בהקדם להבנת הצרכים ולהסבר נוסף.

ברישומך לשירות הינך מביע/ה הסכמה לתנאי השירות המוגדרים בתקנון

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.