.

הצוות של Simplifynance

הצוות של Simplifynance כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר נבחרו בקפידה, וכולם למדו את מתודולוגיית החברה להשקעות פאסיביות, אשר שמה דגש על תכנון שמבוסס על נתונים ומחקרים, ומיישמים אותה בעצמם.

צוות המתכננים הפיננסיים

רונן מרגוליס

רונן מרגוליס, מייסד Simplifynance, הוא המרצה והמתכנן הפיננסי המוביל בישראל בתחום ההשקעות הפאסיביות בשוק ההון, בלוגר מוביל בתחום, נשוי לרומי ואבא לעידן ולליה.

רונן הוא גיק פיננסי שמגיע מרקע של הנדסת תוכנה ו-data science, אשר נוהג להטיל ספק בגישות ו"אמיתות" מקובלות, ובהמלצות מומחים. כמהנדס וחוקר באופיו, רק עדויות סטטיסטיות משכנעות אותו, והוא דוגל בלקיחת אחריות על עתידנו הפיננסי במקום להסתמך על אחרים.

רונן בוגר שני תארים במדעי המחשב בהצטיינות מאונ' בר-אילן, הוא בעל ניסיון של כ-16 שנים במחקר ופיתוח, ובעל ידע נרחב, מעשי ותיאורטי, בשוק ההון, לרבות נתונים ומחקרים סטטיסטיים בתחום. ב-2018 ייסד את Simplifynance ומאז צבר קילומטראז' עשיר של הנחיית קורסים וסדנאות, לקהל הרחב ולחברות, וסייע לעשרות רבות של משפחות ויחידים בתכנונים פיננסיים ותכנוני פרישה.

רונן הוא מייסד ומנכ"ל Simplifynance, מרצה בקורסים וסדנאות, וכן משמש בחברה כמתכנן פיננסי ומתכנן פרישה.

רועי ו.

רועי הוא אנליסט בכיר וראש תחום הערכות שווי ומכשירים פיננסיים בחברת ייעוץ פיננסי מובילה, נשוי לתמר ואבא ליהונתן. במסגרת עבודתו רועי מבצע מגוון עבודות לחברות פרטיות וציבוריות, לרבות PPA, הערכות שווי לחברות, אופציות לעובדים ועוד.

לרועי תואר MA בכלכלה עם התמחות במימון ובנקאות, וכן תואר BA בכלכלה ומנהל עסקים, שניהם מאונ' בר אילן. רועי בעל רישיון ניהול תיקי השקעות (מותלה) מטעם הרשות לני”ע, אך באופן אישי דוגל בהשקעות פאסיביות. רועי חבר באיגוד מעריכי השווי האמריקאי ובעל הסמכת CVA (Certified Valuation Analyst).

בתור כלכלן מנוסה, חשוב מאוד לרועי להעביר את הידע הפיננסי שלו לאחרים בצורה ברורה ופשוטה, ולקדם את החינוך הפיננסי בארץ. לרועי חשוב להעביר הלאה את ההרגשה שכל אחד, בהשקעה מינימלית של זמן, יכול לקחת אחריות על חסכונותיו ולהשקיע אותם ביעילות ובביטחון.

רועי משמש בחברה כמתכנן פיננסי  ומתכנן פרישה.

תומר כהן

עו"ד תומר כהן הוא יועץ ביחידת החדשנות של פירמת הייעוץ וראיית החשבון דלויט, נשוי לניצן ואבא לאורי. לפני הצטרפותו לדלויט, התמחה במחלקת חברות ושוק ההון במשרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן, במסגרתה ליווה באופן שוטף חברות ציבוריות וחברות אג"ח.

תומר בוגר תואר ראשון בהצטיינות במשפטים וחשבונאות מטעם האוניברסיטה העברית. במקביל ללימודיו שימש כאנליסט במחלקה הכלכלית ברשות המיסים בתחום הערכות השווי והיה שותף לכתיבת חוות דעת מקצועיות. שירת כ-5 שנים ביחידה 8200 שבחיל המודיעין.

תומר מתנדב מזה כ-3 שנים בעמותת "פעמונים" שחרתה על דגלה להביא משפחות לאיזון כלכלי בר קיימא. תומר שותף לשליחות ולחזון של Simplifynance אשר מדגישים את חשיבות ההשכלה הפיננסית של הציבור, ולקיחת אחריות על עתידנו הכלכלי.

תומר משמש בחברה כמתכנן פיננסי ומתכנן פרישה.

צוות יועצי הרישום והלימודים

אביב גלפנד

אביב הוא סטודנדט לסטטיסטיקה, מדעי הנתונים וכלכלה. בתפקידו האחרון כקצין בשירות הצבאי שימש כראש צוות מחקר כלכלי.

אביב הינו יועץ מוסמך לכלכלת המשפחה וחבר באיגוד היועצים הארצי לכלכלת המשפחה. כבן לאם חד הורית (וגיבורה אמיתית!), הוא משוכנע כי לכל אחד היכולת לקחת אחריות על העתיד הפיננסי שלו ושל משפחתו. בפרט, בראייתו של אביב כיזם וכמכיניסט, גם צעירים יכולים וצריכים לקחת אחריות על עתידם הפיננסי, כיוון שהתנהלות כלכלית מושכלת, המשלבת חיסכון והשקעה יעילה מגיל צעיר, היא המתכון לצמיחה פיננסית.

על אף גילו הצעיר, אביב בוגר ותיק ומנוסה של קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות, ומאז שלמד את הקורס הוא מיישם בראש שקט את מתודולוגיית ההשקעות הפאסיביות שנלמדה בו, ולומד רבות מרונן כל יום.

אביב משמש בחברה כמרצה, כיועץ לימודים, וכמלווה טכני לרכישת ניירות ערך.

 ויקי בקיש

ויקי היא סטודנטית לכלכלה ופסיכולוגיה באוניברסיטה העברית, בוגרת מדרשת "בית פרת" למנהיגות ישראלית. בשירותה הצבאי לקחה חלק בהקמת משרד הפסיכולוגיה בחטיבת הקומנדו.

ויקי התנדבה בארגון פעמונים בתור מלווה ומדריכה של משפחות בנושא ניהול כלכלת המשפחה והתמודדות עם חובות. כבת להורים מהגרים מבולגריה, ויקי מאמינה שעבודה קשה היא רק חצי הסיפור, ואנחנו צריכים לדעת לנהל נכון את החסכונות שלנו כדי להפיק מהם את המיטב. במיוחד בעידן הנוכחי, ויקי רואה חשיבות רבה לחינוך פיננסי שמאפשר לנו לקחת אחריות על החסכונות שלנו.

ויקי בוגרת קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות ומיישמת את מתודולוגיית ההשקעות הפאסיביות שנלמדת בו מתוך ראייה של התמונה הכוללת ועם הבטחון המופק מהתבססות על סטטיסטיקות ארוכות טווח.

ויקי משמשת בחברה כיועצת לימודים.

דניאל שקד

דניאל הוא בוגר מכינת עמי-חי למנהיגות ציונית חברתית בנגב, שירת כלוחם בחפ"ק מג"ד 411, וכיום עוסק בעולמות המכינות הקדם צבאיות והשיווק הדיגיטלי בפייסבוק.

דניאל תומך נלהב בעיקרון של לקיחת אחריות פיננסית אישית, כבר מגיל צעיר. במציאות המשתנה של המאה 21, בקצב עבודה גבוה, וניהול מספר ממשקים במקביל, הטיפול הנכון ביותר עבור דניאל בחסכונותיו הוא באמצעות השקעות פאסיביות בשוק ההון. זאת מתוך הכרת היתרונות המרכזיים להשקעה מסוג זה.

השקעה פאסיבית דורשת זמן ועיסוק מועט ביותר, ומספקת לדניאל את האמצעי ללקיחת אחריות פיננסית אמיתית, תוך כדי ניהול חיי השגרה בהיבטי העבודה, זוגיות ומשפחה, יחד עם רווחיות גבוהה בהסתכלות ארוכת טווח קדימה. דניאל בוגר קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות, ומיישם את מתודולוגיית הקורס הן בחסכונות הפרטיים שלו והן בחיסכון הפנסיוני.

דניאל משמש בחברה כיועץ לימודים.

רוצה לדבר איתנו? לחץ/י כאן להשארת פרטים ונחזור אליך בהקדם

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.