.

הצוות של Simplifynance

הצוות של Simplifynance כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר נבחרו בקפידה, וכולם בלי יוצא מן הכלל בוגרי קורס החירות הפיננסית. לצוות המתכננים הפיננסיים שלנו ניסיון נרחב בעולם הפיננסים בכלל ובעולם ההשקעות הפאסיביות בפרט. חברי הצוות עברו חפיפה מקיפה על מתודולוגיית החברה, אשר שמה דגש על תכנון שמבוסס על נתונים ומחקרים, ומיישמים אותה בעצמם.

רונן מרגוליס

רונן מרגוליס, מייסד Simplifynance, הוא המרצה והמתכנן הפיננסי המוביל בישראל בתחום ההשקעות הפאסיביות בשוק ההון, בלוגר מוביל בתחום, נשוי לרומי ואבא לעידן ולליה.

רונן הוא גיק פיננסי שמגיע מרקע של הנדסת תוכנה ו-data science, אשר נוהג להטיל ספק בגישות ו"אמיתות" מקובלות, ובהמלצות מומחים. כמהנדס וחוקר באופיו, רק עדויות סטטיסטיות משכנעות אותו, והוא דוגל בלקיחת אחריות על עתידנו הפיננסי במקום להסתמך על אחרים.

רונן בוגר שני תארים במדעי המחשב בהצטיינות מאונ' בר-אילן, הוא בעל ניסיון של כ-16 שנים במחקר ופיתוח, ובעל ידע נרחב, מעשי ותיאורטי, בשוק ההון, לרבות נתונים ומחקרים סטטיסטיים בתחום. ב-2018 ייסד את Simplifynance ומאז צבר קילומטראז' עשיר של הנחיית קורסים וסדנאות, לקהל הרחב ולחברות, וסייע לעשרות רבות של משפחות ויחידים בתכנונים פיננסיים ותכנוני פרישה.

רונן הוא מייסד ומנכ"ל Simplifynance, מרצה בקורסים וסדנאות, וכן משמש בחברה כמתכנן פיננסי ומתכנן פרישה.

רועי ו.

רועי הוא אנליסט בכיר וראש תחום הערכות שווי ומכשירים פיננסיים בחברת ייעוץ פיננסי מובילה, נשוי לתמר ואבא ליהונתן. במסגרת עבודתו רועי מבצע מגוון עבודות לחברות פרטיות וציבוריות, לרבות PPA, הערכות שווי לחברות, אופציות לעובדים ועוד.

לרועי תואר MA בכלכלה עם התמחות במימון ובנקאות, וכן תואר BA בכלכלה ומנהל עסקים, שניהם מאונ' בר אילן. רועי בעל רישיון ניהול תיקי השקעות (מותלה) מטעם הרשות לני”ע, אך באופן אישי דוגל בהשקעות פאסיביות. רועי חבר באיגוד מעריכי השווי האמריקאי ובעל הסמכת CVA (Certified Valuation Analyst).

בתור כלכלן מנוסה, חשוב מאוד לרועי להעביר את הידע הפיננסי שלו לאחרים בצורה ברורה ופשוטה, ולקדם את החינוך הפיננסי בארץ. לרועי חשוב להעביר הלאה את ההרגשה שכל אחד, בהשקעה מינימלית של זמן, יכול לקחת אחריות על חסכונותיו ולהשקיע אותם ביעילות ובביטחון.

רועי משמש בחברה כמתכנן פיננסי  ומתכנן פרישה.

תומר כהן

עו"ד תומר כהן הוא יועץ ביחידת החדשנות של פירמת הייעוץ וראיית החשבון דלויט, נשוי לניצן ואבא לאורי. לפני הצטרפותו לדלויט, התמחה במחלקת חברות ושוק ההון במשרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן, במסגרתה ליווה באופן שוטף חברות ציבוריות וחברות אג"ח.

תומר בוגר תואר ראשון בהצטיינות במשפטים וחשבונאות מטעם האוניברסיטה העברית. במקביל ללימודיו שימש כאנליסט במחלקה הכלכלית ברשות המיסים בתחום הערכות השווי והיה שותף לכתיבת חוות דעת מקצועיות. שירת כ-5 שנים ביחידה 8200 שבחיל המודיעין.

תומר מתנדב מזה כ-3 שנים בעמותת "פעמונים" שחרתה על דגלה להביא משפחות לאיזון כלכלי בר קיימא. תומר שותף לשליחות ולחזון של Simplifynance אשר מדגישים את חשיבות ההשכלה הפיננסית של הציבור, ולקיחת אחריות על עתידנו הכלכלי.

תומר משמש בחברה כמתכנן פיננסי ומתכנן פרישה.

רוצה לדבר איתנו? לחץ/י כאן להשארת פרטים ונחזור אליך בהקדם

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.